KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11811002
nr 1181 1002
Dag Björn Hellsing
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Fiskeläge. Olja på pannå, 60x134 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Dag Björn Hellsing, svensk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:19:54
Dag Björn Hellsing
Läs mer om Dag Björn Hellsing